WYSTAWA

Plakat z nazwiskami uczestników wystawyZapraszamy na wernisaż wystawy 21 listopada o godzinie 19.00 
do Halo Kultura. Zabierzcie ze sobą wszystkich gdynian! Będzie co oglądać :)  

Hale Targowe Gdynia
ul. Wójta Radtkego 36/38/40
Podziemia Hali Płaskiej
wejście od ul. Jana z Kolna

Gdynia, miasto fotogeniczne, ma wielu miłośników sztuki fotograficznej. Widać to wyraźnie podczas wystaw i ekspozycji konkursów organizowanych w tematyce ściśle związanej z tym miastem. Przyszła pora by pokazać Gdynię z punktu widzenia fotografów ulicznych (street photography). Sytuacje, których na co dzień nie zauważamy żywym okiem, efemeryczne zjawiska, światło i postać przechodnia to wystarczający powód do chwytania kadrów, które według idei decydującego momentu pozwalają na ujawnienie wyjątkowych chwil życia miasta.

Zapraszamy wszystkich fotografujących profesjonalnie i amatorsko do wzięcia udziału w wystawie. Najlepsze zdjęcia, poprzedzone kuratorskim posiedzeniem jury, zostaną zaprezentowane na wystawie zbiorowej  w nowej przestrzeni ekspozycyjnej Halo Kultura znajdującej się  w podziemiach Gdyńskich Hal Targowych. 

Zapraszamy również fotografów, którzy dokumentują Gdynię, jej przemiany i oblicza na różne sposoby i z innych perspektyw niż ulica. Wystawie towarzyszyć będzie pokaz multimedialny wybranych fotografii jako dodatkowa prezentacja dokonań fotografów Gdyni. 


Pokażmy jak wygląda miasto naszymi oczami.