JURY


Krzysztof Winciorek

Fotograf badający zjawiska psychologiczne i socjologiczne, przekładający je na tor wizualny. Dokumentalista i miłośnik fotografii ulicznej i architektury. Fotograf reklamowy współtworzący Tekla Studio. Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w dziedzinie fotografii na Wydziale Malarstwa i Grafiki. Magister sztuki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Komunikacji Multimedialnej w kierunku Fotografia. Na swoim koncie ma liczne wystawy indywidualne i zbiorowe swoich prac, aktywnie działa w przestrzeni stowarzyszenia Halo Kultura. Więcej informacji oraz realizacje można znaleźć na stronie krzysztofwinciorek.com

Projekty związane z fotografią uliczną zobaczyć można pod adresami fotografuliczny.pl oraz gdyniafotogeniczna.pl
Rafał Malko

Fotograf, laureat prestiżowych nagród jest reporterem fotograficznym i fotografem studyjnym. Z Gazetą Wyborczą współpracuje od 2003 roku, jest także współzałożycielem ArmadaPixels. Jego prace zostały opublikowane i nagrodzone przez większość polskich gazet i czasopism, w tym Newsweek Polska, Polityka, Gazeta Wyborcza, Przekrój i Wprost. Uczy fotografii w Trójmiejskiej Szkole Fotografii.

Więcej informacji oraz realizacje można znaleźć na stronie rafalmalko.com
Michał Urbaniak

Księgarz, animator kultury, fotografuje odkąd pamięta. Jego inspiracją jest życie, a warsztat wypracowuje czerpiąc z tego, czym się na co dzień zajmuje. Pracuje w miejscu wypełnionym młodą sztuką, fotografią, najlepszym polskim dizajnem. Współtworzy profil księgarni, wypełniając półki m.in. wyselekcjonowanymi albumami i książkami traktującymi o fotografii, sztuce i dizajnie. Organizuje spotkania z ludźmi świata literatury, fotografii i sztuki.
Lubi myśleć o sobie jako o człowieku czytającym (homo legens), który po prostu czyta książki i robi zdjęcia. Fotografuje - głównie analogowo, skupiając się na ludziach w interakcji ze światem. W jego prywatnej bibliotece oprócz książek i albumów o fotografii znajduje się także około 1000 negatywów, których wciąż przybywa. Czyta, aby więcej widzieć.

Więcej informacji oraz realizacje można znaleźć na stronie instagram.com/michal_urbaniak